Cumartesi, Eylül 23, 2023
Ana SayfaErkek ve KadınErkeklerin Aldatma Belirtileri Nelerdir?

Erkeklerin Aldatma Belirtileri Nelerdir?

Erkekler ilişkileri içerisinde aldatma gibi yanlış davranışlarda bulundukları zaman çeşitli belirtiler ile kendilerini belli ederler. Kadınlar, aldatıldıklarını düşündükleri ve hissettikleri zaman çeşitli yollarla bu durumdan emin olmaya çalışırlar. Kadınların en çok merak ettikleri sorulardan biri olan erkeklerin aldatma belirtileri nelerdir? Sorusunda verilecek çeşitli cevaplar bulunur.

Erkeklerin Aldatma Belirtileri Nelerdir?
Erkeklerin Aldatma Belirtileri Nelerdir?

Partnerine Karşı Cinsel İsteksizlik Yaşama

Erkekler eşlerini aldattıkları zaman gerek vicdani nedenlerle gerek cinsel performans düşüklüğü yaşama ihtimaline karşı partnerlerinden cinsel olarak uzaklaşırlar. Aldatmak gerek kadınlar gerek erkekler tarafından vicdani olarak rahatsızlık hissetmelerine neden olur. Bu nedenler erkekler aldattıkları zaman eşlerine vicdani yükümlülük hissettikleri için cinsellikten uzaklaşırlar. Ayrıca erkekler eşlerine karşı düşük cinsel performans gösterme ihtimali göze almaya korkarlar.

Gereksiz Harcamalar ve Telefonla Fazla İlgilenme

Erkekler aldattıkları zaman eşlerinden habersiz gereksiz pek çok harcamaya girerler. Bu durum kadınlar tarafından anlaşılması kolay bir durumdur. Ayrıca aldatan erkeğin telefonuyla daha fazla zaman geçirdiği, eşi ile olabildiğince az iletişime geçtiği görülür. Eşinden uzak durmaya daha fazla yalnız vakit geçirmeye çalışırlar.

Eve Geç Gelme ve Saldırgan Davranışlarda Bulunma

Aldatan erkekler eve geç gelme, eve gelmeme gibi davranışlarda bulunabilirler. Akşam yemeğine gelmeme, hafta sonlarında eşinden ayrı vakit geçirme, uzun süreli iş seyahatleri erkeklerin aldatma belirtileri olabilir. Bunların yanında eğer size onu aldattığınız veya onunla az ilgilendiğiniz gibi suçlamalarda bulunuyorsa aldatma ihtimali oldukça yüksek denebilir. Kendinizde suç aramayı bırakıp eşinizden şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

Dış Görünüşüne Normalinden Fazla Önem Verme

Aldatan erkekler her zamanki dış görüşlerinden farklı şekilde görünmeye eğilimli olurlar. Farklı parfüm kullanmaya, saç şeklinde değişiklik yapmaya, giyiniş tarzında farklılaşmaya başlarlar. Saç sakal stillerinde farklı ve daha genç modeller denemeye başlarlar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar