Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaModaGöbek Gizleyen Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılır?

Göbek Gizleyen Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılır?

Kadınlar için güzel görünmek ve şık olmak çok önemlidir. Ancak bu şıklıklarına gölge düşüren bir takım özellikleri bulunur. Bu özelliklerinden bir tanesi göbek bölgesindeki şişlik ve şiş görünümdür. Bu görünümden kurtulmak için göbek gizleyen kıyafet seçimi yaparlar. Göbeklerini kapatmak isteyen kadınlar uygun renk ve kombinleri seçmek zorundadır. Ancak bu seçimi yapmak çok da kolay değildir.

Korse Kullanımı

Seçmiş oldukları giysilerin kendilerini yakışmasını isteyen ve göbeklerini gizlemek isteyen kadınların ilk tercihleri göbek korsesidir. Ancak göbek korsesi kadınları rahatsız edebilir. Bu bakımdan sağlık koşulları göbek korsesi kullanmaya uygun olmayan kadınların bu aksesuar hakkında bilgi edinmesi ve bu doğrultuda tercih etmesi önem taşıyacaktır. Uzun süre göbek korsesi kullanmak, kalp ve bağırsak sorunlarına sebep olur. Bu bakımdan bu tercih yapılırken dikkat etmek şarttır.

Göbek Gizleyen Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılır?
Göbek Gizleyen Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılır?

Göğüs Altından Volanlı Modeller

Göbek şişliğinizden rahatsız oluyor ve göbeğinizi belli etmeyen kıyafetler tercih etmek istiyorsanız, göğüs altından volanlı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modellerde göğüse kadar olan kısımlar daha dar, alt kısım biraz daha geniş olacaktır. Aynı zamanda bu modeller fiyonk ve farklı aksesuarlarla süslenebilir. Bu tercih sizin göbeğinizin dışardan bakıldığında hiç belli olmamasını sağlar. Hoş ve zarif tasarımlar oluşturan bu giyim parçaları çok da modern ve şık görünmeniz konusunda etkili olacaktır.

Yüksek Belli Pantolon Ve Efekler

Göbeği kapatmanın ve belli olmamasını sağlamanın bir diğer yolu da yüksek belli pantolon ve etekler tercih etmektir. Yüksek belli ve likralı olan alt giyim parçaları tıpkı bir korse gibi göbeğinizi belli etmeme konusunda çok etkili olacaktır. Aynı zamanda bu parçaları koyu renk olarak tercih etmeniz daha doğru olan bir yöntemdir.

Yelek, Panço Ve Hırka Kullanımı

Göbeğinizi kapatmanız ve şişkin görünümünü kapatmanın diğer bir yolu da, yelek, panço ve hırka kullanımıdır. Bu kullanımlarda üst kısımdan açık bırakacağınız düğmeler alt kısımda birkaç düğmeyi kapatmak size tarz bir görünüm sağlarken aynı zamanda da göbeğinizin belli olmamasına katkıda bulunur. Enine çizgiler yerine boyuna çizgili modelleri tercih edebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar