Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaErkek ve KadınKarşı Cinsin Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?

Karşı Cinsin Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?

Öncelik olarak eğer karşı cinsin sizden hoşlandığınızı düşünüyorsanız ya da kafanızda buna benzer düşünceler dönüyorsa yapmanız gereken şeyler bellidir. Onunla iletişime geçmeden hemen önce onu izlemeyi tercih edebilirsiniz. Karşı cinsin hoşlandığı nasıl anlaşılır? Bu yazımızda karşı cinsin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını net bir şekilde anlayacağız.

Göz Temasından Kaçmak

Eğer gözlerini sizden kaçırıyorsa sizden hoşlanıyor olma ihtimali oldukça fazladır. Ama aynı zamanda göz temasından da kaçıyor olabilir. Eğer gözlerini sizden kaçırıyorsa ve sohbet etmekten çekiniyorsa sizden etkilenmiş olma ihtimali daha yüksektir.

Karşı Cinsin Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?
Karşı Cinsin Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?

Heyecanlanmak

Karşınızdaki kişi eğer sizi gördüğünde eli ayağına karışıyor ve sakarlık etmeye başlıyorsa sizden hoşlanıyor olabilir. Onun bu tavırları sizi heyecanlandırabilir ve heyecanlandırmalıdır da çünkü sizde ondan hoşlanıyorsanız bu iyi haber demektir.

Hediyelere Hazır Olun

Karşınızdaki kişi sizden hoşlanıyorsa lakin söyleyemiyorsa sizi bunu belli eden bir takım hareketlerde bulunacaktır. Bu hareketlerin içerisinde size küçük tatlı hediyeler almak olacaktır. Duygularınız karşılıklı ise hediyeleri kabul etmenizi öneririz.

Jestler ve Gülüşmeler

Gülmek hoşlandığını belli etmenin en temel ve en önemli belirtilerinden biri. Bol bol gülüşmeler kahkaha atmalar hoşlandığını belli eden en önemli faktörlerden olacaktır. Siz ne söylerseniz söyleyin karşınızdaki kişi gülüyor ya da tebessüm ediyorsa sizden hoşlanıyor hatta size aşık olmuştur. Gözü sizden başka kimseyi görmüyordur.

Ağzı bir karış açık halde sizi can kulağı ile dinliyor her anlattığınıza katılıyorsa ve sizi destekliyorsa anlamalıyız ki bu kişi sizinle mutlu olmak istiyor. Mutlu olmak için mutlu etmek gerekir. Sizi mutlu etmek için şakalar espriler bol bol eğlenceli hikayeler anlatacaktır. Jestler ve mimiklerle bunları destekleyecek ve daime size karşı kibar olacaktır. Sizin mutluluğunuz artık onun mutluluğu demektir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar