Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaTeknolojiTarık Şahin İnternet Gazeteciliğini Wazm İle Amerika’ya Taşıdı

Tarık Şahin İnternet Gazeteciliğini Wazm İle Amerika’ya Taşıdı

İnternet sistemlerinin, günlük hayatın her aşamasına girmesiyle birlikte internet gazeteciliği büyük ilgi görmeye başlamıştır. Günümüzde, insanlar kullanmış oldukları, bilgisayar ya da akıllı cep telefonlarından internet erişimlerini rahat yaparak, haber bildirimlerini anlık olarak takip edebilmektedir.

Tarık Şahin Kimdir?

Tarık Şahin 1996 Kocaeli doğumlu, internet gazeteciliğine ilgi duyan ve sosyal medya platformlarında kedisini geliştiren bir iş insanıdır. Amerika merkezli bir firma ile çalışmalar yapmıştır. Veri analisti ve yazılım geliştirici yanları ile sosyal medya üzerinde kendisini geliştirmiştir. Viakep ile iş hayatına başladıktan sonra teknoloji haberlerini takipçilerine ulaştırmaya başlamıştır. Zamanla iletişim ağını geliştirmiş ve wazm.com sitelerini çok amaçlı olarak kurmuştur.

Projeleri

İnternet platformlarında ve sosyal medya ağlarında, etkili reklam yöntemleri kullanılarak satış oranları artırılmaya çalışılmaktadır.

Tarık Şahin, program tabanlı olarak geliştirmiş olduğu projeleri şu isimlerle duyuruyor;

  • Wazm.com
  • Viakep.com

Geliştirmiş olduğu projeler ile çevre konuları, spor ve çeşitli destek projelerini harekete geçirmeye hedefliyor.

İnternet Gazeteciliği

İnternet gazeteciliği alanında paylaşımlar yapabilmek ve toplumları birçok konuda bilgilendirebilmek için wazm.com sitesini, Amerika merkezli lokasyonda kurmuştur. Dünya genelindeki gelişmeleri internet üzerinden toplumlara daha hızlı duyurabilmek için sosyal sorumluluk altında ve sponsor desteği ile hizmetler üretmeye çalışıyor.

Yenilikçi Yapı

Sosyal medya platformlarında yaptığı çalışmalar ile toplumların ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmesi, sektörde gelişmesini ve yeni projeler oluşturmasını sağlamıştır. Wazm.com sitesini, yenilikçi, yaratıcı yapısı ile sosyal sorumluluk altında geliştirmiştir. Yenilikçi yapılara sahip projeleri olan Viakep, 2016 yılanda, wazm.com sitesini ise 2019 yılında kurmuştur.

Amerika’da İnternet Gazeteciliği

Günümüzde, farklı alanlarla ilgi internet gazeteciliği için kurulmuş çok sayıda internet sitesinin mevcut olduğu görülmektedir. İnternet sitesinin başarılı olabilmesi, ziyaretçi sayısının fazla olması ve kaliteli içeriği ile belirlenmektedir.

Tarık Şahin tarafından kurulan Wazm.com internet gazeteciliği sitesini, Amerika merkezli bir yapı altında kurduğu için internet gazeteciliğini başarılı çalışmaları ile Amerika’ya taşımıştır. Teknoloji dünyasındaki tüm gelişmeleri ve çeşitli reklam ağlarını kullanarak, daha geniş kitleleri etkilemeye çalışmaktadır.

Wazm.com ile Amerika’daki toplumlara, çocuk projeleri, çevre konuları, spor, teknoloji, güncel gelişmelerle ilgili bilgi paylaşımları yaparak, toplum yararına olacak çalışmaları desteklemektedir. İnternet gazeteciliği hizmetleri ile markaların değer kazanmasını sağlayacak, reklam içeriklerine ve yenilikçi tüm çalışmalara yer veriyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar