Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaErkek ve KadınBir Erkeğin Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Bir Erkeğin Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Bir Erkeğin Sizi Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Erkeklerin sevmesini sağlayacak farklı durumlar vardır. Sevilen bir erkeği etkilemek için bazı hareketlere dikkat etmek, en önemlisi de her konuda ölçüyü tutturmak gerekir. Hangi yöntemlerin kullanılması gerektiği, nasıl davranışların erkekler tarafından beğenildiği konuları bilinmelidir.

Bir Erkeğin Sevmesini Sağlayacak Karakter Özellikleri

Karakter özelliklerine bakılarak bir insanı sevmek, kız veya erkek fark etmeksizin her bireyin sevgisini kazanacak bir durumdur. Bu nedenle her bireyin ortak olarak dikkat etmesi gerekir.

Önemli karakter özellikleri:

  • Yalan söylememek
  • Cesur olmak
  • Nerede ve nasıl davranacağını bilmek
  • Dışa çok kapalı olmamak. Bu sayede iletişime açık olunduğu karşı tarafa hissettirilmelidir.
  • Yapmacık ifadelerden kaçınarak her alanda samimi olmak

Başlıca sevgi kazanmaya yardımcı karakter özellikleri bu şekilde ifade edilebilir.

Bazen istenilen karakterlere sahip olmak da erkeklerin sevmesine neden olmayabilir. Bu gibi durumlarda uygulanması gerekenler vardır.

Erkeğin Sevgisini Kazanacak Davranışlar

Bir erkeğin sevgisini kazanmaya yarayan en büyük davranış samimi şekilde olan, güzel bir gülümsemedir. Tebessüm etmek, sıcakkanlı olmak, erkeğe ılımlı olarak bakıldığını dolaylı yoldan ifade eden bir davranıştır. Bu durumun yanı sıra bir erkekten yardım istemek, erkeğin kendisini gerçekleştirmesine ve yardımcı olabildiğini hissetmesine bağlı olarak olumlu duygular beslemesine neden olur.

Ortak alanlarda saygılı tavırların sergilenmesi, arkadaş ortamlarında ne çok dostça ne de çok uzak kalınması gibi davranışlarla bir erkeğin sevmesine yönelik ilk adımlar atılmış olur. Bu aşama geçildikten sonra ikili ilişkilerde de dikkat edilmesi gereken ve uygulanması gereken konular vardır. Bu şekilde bir erkeğin sevmesi sağlanabilir.

İkili Alanda Erkeğin Sevgisini Kazanma

Bir erkeğin sevgisini kazanmak için mutlaka uygulanması gereken aşamalardan bir tanesi, konuşma durumunun ikili aşamaya getirilmesidir. Bu şekilde erkeğin daha net olarak kadın hakkında duygu beslemesine neden olunabilir. İkili olarak konuşmaya başladıktan sonra, ilk olarak karşı tarafa ‘beraber hem anlaşıyoruz hem de eğleniyoruz’ mesajının verilmesi gerekir. Çünkü erkekler birlikte eğlendikleri ve ortak alanlarda sohbet edebildikleri kadınlara sevgi duymaya eğilimlidirler. Bu aşamadan sonra, erkeği tanımaya ve erkeğin kadını tanımasına imkan verilerek konuşmaya devam edilmelidir. Gereken taktiklerin de uygulanması ile erkeklerin sevmesi sağlanabilir.

Bir Erkeğin Sevmesini Sağlayacak İpuçları

Erkeklerin sevmesini sağlayacak farklı ipuçları vardır. Bu uygulamalardan en çok işe yarayanı ‘sıcak ve soğuk’ yöntemidir. Burada yapılması gereken, samimi bir konuşma anından bir süre sonra abartmamak şartı ile konuşmaya biraz mesafe koyulur. Burada amaç, erkeğin merak etmesini sağlamaktır.

Bir şey olup olmadığını sorgulaması ve düşünmesi, kadını daha çabuk ve daha kalıcı sevmesine neden olur. Bir diğer yöntem, havada bırakma yöntemidir. Bu yönteme göre bir adım atılarak konu havada bırakılmalı, erkeğin konuya devam etmek istemesi sağlanmalıdır. Burada amaç, erkeğin emek vermesini sağlamaktır. Emek vermek, uzun vadede kaybetme korkusunu doğuracak bir davranıştır. Çünkü erkekler en çok verdikleri emeklere kıyamaz.

Bu sebeple oldukça etkili bir yöntemdir. Bir diğer ise cesur olarak ve samimi bir şekilde duyguların itiraf edilmesidir. Karşı tarafa olan duygular erkeğin kalbini yumuşatabilir. Bu yöntemle de erkeklerin sevgisi sağlanabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar