Perşembe, Aralık 7, 2023
Ana SayfaErkek ve KadınBir Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

Bir Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

Bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın? Bir kızı etkilemek hiç kolay değildir. Aynı zaman da bir kızın hoşlandığını anlamak bir o kadar zordur. Gelin birlikte hoşlanan kızın nasıl tepkiler verdiğini birlikte bakalım.

Kızlar Hoşlandığı Kişiye Nasıl Davranır

Bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın? Her erkeğin aklına gelen bir sorudur. Çünkü her erkek kadınları anlamanın zor olduğunu bilir. Kadınları anlamak zor ve karmaşıktır. Kadınlar duygularını saklamayı çok iyi bilirler. Tabi erkekler gibi kadınlarında hoşlandığını belli ettiği bazı davranışlar vardır.

Bunlar:

  • Kızlar hoşlandığı karşı cinsiyle temas kurmak ister
  • Duruş pozisyonuna dikkat edin
  • Kızlar hoşlandığı kişiyle sürekli göz teması kurmak ister
  • Sana sebepsiz sarılıyorsa
  • En belirgin davranış ise saçıyla oynayıp oynamadığı
  • Sakar ve bir o kadar heyecanlı hareket ediyorsa

Kızlarında hoşlandığını gösterebilecek bazı davranışlar sergilerler.

Bir Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?
Bir Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

Temas Kuruyorsa

Bir kız hoşlandığı kişiyle temas halinde olmayı sever. Konuşma sırasın da elini koluna, omzuna dokunduruyorsa ve bunu yanlışlık ile olduğunu dile getiriyor ise senden hoşlanıyor olabilir. Yalnız her kız temas kurmayı sevmeye bilir. Bunun İçin Hareketlerini dikkatlice incelemenizi tavsiye ederim.

Nasıl Duruyor?

Eğer bir kız sizden hoşlanıyor ise başını senin olduğun tarafa doğru çevirecektir. Bedenini sana doğru çevirdiyse açıkça seninle ilgilendiğini gösteriyordur. Ancak kollarını birbirine sararak kapalı bir duruş sergiliyor ise sizden hoşlanıyor fakat utangaç olduğu için bunu saklıyordur. Ayaklarının yönü sizi gösteriyor ise açıkça sizinle ilgilendiğini gösteriyordur. Hareketlerine bakmakta fayda var.

Gözler Yalan Söylemez

Bir kız sizden hoşlanıyor ise bakışlarını belli bir süre üzerinizde tutar ancak sizin ona baktığınızı fark ettiğinde bakışlarını kaçırarak yönünü başka tarafa çevirir. Senin ona bakmadığın her an size baktığını fark ettiyseniz sizden hoşlanıyordur. Çünkü gözler yalan söylemez.

Saçlarıyla Oynuyorsa

Genellikle tipik bir flört etme hareketi olan saçlarla oynamak her kızın yaptığı bir davranıştır. Bu isteyerek yapılan bir hareket değildir. Refleks olarak hoşlanan kız nasıl davranacağını bilemediği için ellerini saçlarına götürür. Bu ortamdaki heyecandan oluşur.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar