Pazar, Mart 3, 2024
Ana SayfaErkek ve KadınErkeklerin Sevdiği Meme Tipi Nasıldır?

Erkeklerin Sevdiği Meme Tipi Nasıldır?

Çoğu kadının merak ettiği sorulardan biri erkeklerin sevdiği meme tipi nasıldır? Sorusudur. Erkekler genellikle dolgun hacimli göğüsleri daha ilgi çekici bulur. Uygun meme tipine sahip olmak için göğüs hacmi uygun oranlara sahip olmalıdır. Memenin yüzde kırk beşlik bir oranı üstte yüzde elli beşlik bir oranı ise altta olmalıdır. Bu şekilde ideal bir göğüs hacmi meydana gelmektedir. Alt ve üst kısımlar birbiri ile oran içerisinde olmalıdır.

Meme Ucunun Üzerinde Eğim Olmalı

Erkekler görünüm olarak güzel görünen göğüsleri severler. Memenin üzerinde bir boşluk olması hoş bir görünüm vermez. Meme ucuna doğru kavisli şekilde inen meme yapısı çekici bir görünüm elde etmeye yardımcıdır. Bu tip göğüsler çökük ve sarkık bir görünüm vermediği için ilgi çekicidir.

Erkeklerin Sevdiği Meme Tipi Nasıldır?
Erkeklerin Sevdiği Meme Tipi Nasıldır?

Yuvarlak Göğüs Tipi

Bu meme tipi mükemmel göğüs olarak da adlandırılmaktadır. Göğüs uçları memelerin tam ortasında yer alır. Alt ve üst oranlar aynıdır. Yuvarlak göğüs tipi memelerin daha dolgun görünmesine sebep olur. Bu yüzden erkeklerin sevdiği meme tiplerinden biridir diyebiliriz. Kadınlar içinde ideal bir meme tipidir. Uygun sütyeni bulmayı daha kolay hale getirir. Yuvarlak göğüslere sahip kişiler oldukça şanslıdır. Yuvarlak göğüslere estetik ameliyatlar sonucu da ulaşılabilmektedir.

Simetrik Göğüsler

Gözle bakıldığında göğüslerin arasında eşitsizlikler görülebilmektedir. Bu normal bir durumdur. Fakat iki göğüs arasında aşırı göze çarpacak eşitsizlikler olmamalıdır. Bu durum erkeklerin pek hoşuna gitmeyen bir göğüs tipidir. Asimetrik olarak aralarındaki eşitsizlik fazla olan memelere oranla az asimetrik ve simetrik göğüsler daha ön plandadır. Estetik olarak da meme tipinde yara, kızarıklık gibi etkenler olmamalıdır. Gevşek ve sarkık memelere oranla daha sıkı ve kaslı meme tipi daha ön planda yerini alır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar