Perşembe, Aralık 7, 2023
Ana SayfaErkek ve KadınKadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Nasıl Anlarım?

Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Nasıl Anlarım?

Kadınlar, en karmaşık duygulara sahip olan kişiler olduğu için kadınların hoşlanma belirtileri kesin bir şekilde açıklanmaktadır. Örneğin bir kadının uzak davrandığı kişi, kadının hoşlandığı kişi olabilmektedir. En yakın davrandığı kişi ise nefret ettiği olmaktadır. Erkeklere nazaran kadınların hoşlanma belirtileri daha farklı olmaktadır.

Bir kadının kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayan kişiler, o kadın ile birkaç defa muhabbete girmesi gerekmektedir. Kendisine ne yakın ne de uzak bir şekilde davranılmalıdır. Yani nötr bir şekilde kadına davranılmalıdır. O kadın ile konuşmaya girildiği zaman kadının beden dili ve gözleri sürekli olarak incelenmelidir. Eğer heyecanlı bir şekilde davranıyorsa büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur.

Kadınların Hoşlanma Belirtileri

Erkekten hoşlanan kadınlar, o erkeğin her sözünü dikkatli bir şekilde dinler ve konuşmaya paralel konuşmalar yapar. Ayrıca hoşlanılan erkek komik bir şeyler anlatmaya başladığında, daha çok gülmeye başlar ve tepkisini yükseltir. Bunların yanı sıra kadınlar, hoşlandıkları erkeğin daha önce söylediklerini asla unutmazlar. Geçmişte konuşulan bir konu hakkında tekrar konu açılarak, kadınlar ufak bir testten geçirilmelidir.

Kadınlar, hoşlandıkları erkekler hakkında her şeyi merak ederler. Sevdiği yemekler, tuttuğu takım, dinlediği müzik türleri ve hatta sevdiği renklere kadar merak ederler. Eğer bir kadın erkek hakkında bunları merak ediyorsa kesinlikle hoşlanıyordur.

Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Nasıl Anlarım?
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Nasıl Anlarım?

Vakit Geçirmek İsterler

Hoşlanan kadın, hoşlanmış olduğu erkek ile sürekli vakit geçirmek ister. Çoğu zaman onu yanından ayırmak dahi istemez. Eğer bir kadın bir erkekle sürekli vakit geçirmek istiyorsa, o erkekten kesinlikle hoşlanıyor demektir. Sık sık mesaj atması, sık sık erkeğin olduğu yere gitmesi ve erkeği araması kadının hoşlandığının belirtileridir.

Gözlerini Kaçırır

Kadınlar, hoşlandıkları erkek bir şeyler anlatmaya başladığı zaman can kulağı ile onu dinlerler. Sürekli olarak onun gözlerine bakarlar. Ancak erkek gözlerini o kadına yönelttiği zaman kadın, gözlerini erkekten kaçırmaya başlar. Bu da hoşlandığının bir belirtisi olmaktadır.

Bunlarında yanı sıra kadın, sürekli olarak erkeğe dokunuyorsa, bu da bir çeşit hoşlanma belirtisidir. Kadınlar, hoşlandıkları erkeğe sürekli olarak dokunmak isterler ve bunu yaparlar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar