Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaSağlık ve FitnessMemeden Nasıl Kilo Alınır?

Memeden Nasıl Kilo Alınır?

Küçük veya büyük göğüsler genetik olabilir. Genellikle küçük göğüslü kadınlar memelerin daha dolgun görünmesini isterler. Bu yüzden küçük göğsü daha dolgun hale getirmek için memeden nasıl kilo alınır? Sorusunu sık sık araştırırlar.

Memeden kilo almak için yapılması gerekenler şunlardır:

  • Soya ve soya sütü gibi gıdalar beslenmeye dahil edilmelidir.
  • Göğsü daha dolgun gösterecek masaj uygulamaları yapılmalıdır.
  • Göğüs dikleştiren ve sıklaştıran egzersizlere ağırlık verilmelidir.
  • Göğüs büyütme pompaları kullanılabilir.
  • Göğüs büyütme ameliyatları da göğüsün dolgun durmasına neden olur.

Bu gibi yöntemler kullanarak göğüslerden kilo almak mümkündür. Kadınlar adet döneminde göğüslerden kilo alır. Normale oranla göğüs daha büyük ve şiş bir görünümdedir. Yani göğüsten kilo almak sanıldığı kadar zor değildir. Ameliyata başvurmadan önce doğal yöntemler tercih edilebilir.

Memeden Nasıl Kilo Alınır?
Memeden Nasıl Kilo Alınır?

Göğüs Büyüten Egzersizler

Memeden kilo almanın en sağlıklı yollarından biri göğüs büyüten egzersizler yapmaktır. Bu egzersizler göğüsün daha sıkı ve dolgun görünmesini sağlar. Göğüs ve kol kasları çalıştırılır ve bu sayede göğüs kendini toplar. Peki, bu egzersizler nelerdir? Duvar presleri, kol çemberleri, kol presleri, şınav, yatay göğüs presi gibi spor egzersizleri ile kısa zamanda memeden kilo almak mümkündür. Ayrıca bu egzersizler çoğu kas grubunun çalışmasına yardımcı olur. Bu sayede sağlıklı ve kaliteli bir yaşam benimsenmiş olur.

Göğse Masaj Uygulaması

Göğüs büyütme masajları ile göğsü büyütmek mümkündür. Göğüs üzerinde yapılan ileri geri masaj hareketleri göğüsün büyümesine yardımcı olur. Göğüsleri daha doğal yöntemler ile büyütmüş olacaksınız. Masaj işlemi düzenli olarak yapılmalıdır. Aksi taktirde olumlu sonuçlar gözlenmez veya gecikmeler meydana gelir. Meme dokusunu uyaran bu masajlar farklı teknikler kullanarak da yapılabilir.

Bitkisel Yollarla Göğüs Nasıl Büyütülür?

Memeden kilo almak isteyenler bitkisel yolları da sıkça merak ediyor. Göğse kilo aldıran ve çoğu kadın hastalığına iyi gelen bitkisel içerikli çaylar mevcuttur. Testere palmiyesi adı verilen bitki meme dokusunu güçlendirir. Memenin daha estetik görünmesini sağlar. Ayrıca oğul otu, bostan otu, melek otu, karahindiba gibi bitkilerde meme dokusuna ve bir çok hastalığa iyi geliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar