Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaErkek ve KadınSevgilisi Olan Bir Erkeği Nasıl Etkilerim?

Sevgilisi Olan Bir Erkeği Nasıl Etkilerim?

Sevgilisi olan bir erkeği nasıl etkilemeye çalışacağımız konusunu her yerde görür ve cevabını epey merak ederiz. Bu makale sayesinde konuyu artık bilecek ve arkadaşlarınıza tavsiye etmek için fırsat kollayacaksınız.

Erkekler Nelerden Hoşlanır?

Elbette ilk konu olarak buna değinmeden geçmek olmaz. Erkeklerin hoşlandıkları şeylerden en önemlisi ilgidir. İlgi göstermeyen, sevdiğini belli etmeyen, yumuşak huylu ve anlayışlı bir kadının erkeği etkilememesi imkansızdır. Duygularını fazla belli etmeyen erkeklerin karşılarında onlar kadar soğuk birini görmesi epey huzursuzluk yaratır ve bu da ilişkinin sağlığını bozar.

Neden Erkekleri Etkilemeliyim?

Hayali yalnızca güzel bir sözcük olan bir kadın; erkeği etkilemeden, peşinde koşturmadan rahat edemez sanıyoruz ki. Bununla beraber yaptığınız bir cilve, hazırladığınız birbirinden lezzetli yemekler ile sevgilisi olan bir erkeği dahi etkileyebilir, peşinizde koşturabilirsiniz. İlgiyi kendinize çekmeniz, başlarda ilgili gözüküp sonradan çekmeniz karşı tarafın merak duygusunu harekete geçirecektir. Bunu da aklınızda tutmayı unutmayın.

Sevgilisi Olan Bir Erkeği Nasıl Etkilerim?
Sevgilisi Olan Bir Erkeği Nasıl Etkilerim?

Nasıl Bir Karakterde Gözükmeliyim?

Öncelikle kişinin sevgilisini araştırıp hangi karakterdeki kızlardan hoşlandığını öğrenin. Devamında ise o karaktere bürünün. Elbette ki yapmacık olun demiyoruz. Kendi karakterinize de sadık kalmaya özen gösterin. Çocuklara karşı ilgili olun. Birçok erkek çocukları seven kadınlarda merhamet duygusunun ön planda olmasından kaynaklı olarak sevecenlik ve kendine yakın bulma hissiyatı geliştirir.

Son Olarak Birkaç Tavsiye

Bu kişinin huyunu suyunu iyi öğrenin. Gittiği yerleri az çok bilin ve tesadüfen karşılaşmışsınız gibi yapın. Her daim bakımlı olun ama zekanızı da eksik etmeyin. Unutmayın herkes dış görünüşten bir miktar hoşlanır ama zekadan hoşlanmayacak bir tane bile erkek yoktur. Aynı zamanda bunları yaparken meşgul görünün, her daim işiniz varmışçasına davranın.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

En popüler

son yorumlar